Bestsellery, Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem

W podróż z dzieckiem

W podróż z dzieckiem

Podróżowanie z małym dzieckiem to coś, na co wielu rodziców nie ma ani ochoty ani odwagi. Do zwiedzania świata zniechęcają ich różne rzeczy, począwszy od organizacji wyjazdu, przez podróż w towarzystwie malucha, aż po odpoczynek już na miejscu. Tola Piotrowska za pośrednictwem swojej książki Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem (https://www.taniaksiazka.pl/odetchnij-od-miasta-podroze-z-dzieckiem-tola-piotrowska-p-1361833.html) udowadnia, że po urodzeniu dziecka nie trzeba rezygnować z zamiłowania do wycieczek. Przeciwnie, właśnie wówczas warto znaleźć na nie czas. Chociażby po to, by pociecha od najmłodszych lat miała możliwość obcowania z pięknem i różnorodnością świata.

Wypoczynek z dzieckiem?

Tak, to jest możliwe. W końcu na plażach, a nawet górskich szlakach, spotyka się małych turystów. Mogą potrzebować wózka, torby akcesoriów i mnóstwa rodzicielskiej cierpliwości. Jednak małe dzieci jak najbardziej nadają się do podróżowania. Im szybciej zapewni im się taką możliwość, tym:

  • łatwiej pójdzie nauka adaptowania do nowych miejsc,
  • prościej będzie zaszczepić w dziecku turystycznego bakcyla,
  • mniejsze obawy towarzyszą rodzicom, zamiast tracić czas na lęk, lepiej spędzić go w trasie.

Tola Piotrowska napisała wartościową książkę, po którą sięgnie zapewne wielu rodziców. Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem to zapis ciekawych wojaży po różnych regionach kraju. Autorka zadbała, by coś dla siebie znaleźli tam zarówno pasjonaci obcowania z naturą, jak i zwolennicy wypoczynku w luksusie. Okazuje się, że dziecko można bezpiecznie i względnie spokojnie zabrać niemal wszędzie. Jak odpoczywać w towarzystwie maluchów? O tym opowie mama z bogatym turystycznym doświadczeniem.

Rodzice z pasją

Rodzicielstwo i pasja podróżowania nie muszą się wykluczać. Jeżeli ktoś w to wątpi, to powinien jak najszybciej poznać historię Toli Piotrowskiej. Autorka sama przyznaje, że była pełna obaw przed wycieczką w towarzystwie małego synka. A jednak się odważyła, a w efekcie przełamania jej strachu powstała też piękna publikacja. Wbrew pozorom Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem nie jest książką tylko dla rodziców. Sporo wartościowych treści znajdą tam wszyscy dorośli, zwłaszcza jeżeli do tej pory unikali podróżowania z dziećmi znajomych czy krewnych. Autorka podpowiada, gdzie można się udać w celu naładowania wewnętrznych akumulatorów. A ponieważ ludzie lubią odpoczywać na różne sposoby, we wspomnianej publikacji przedstawiono sporo ciekawych alternatyw. Lektura wciąga, można ją też zabrać na kolejne wakacje.

Szkoła zdjęcie od master1305 - pl.freepik.com